|
ТРАСА ЛИНИЈЕ
|
|
СМЕР А
|
|
УЛИЦЕ:
|
ТРГ СЛАВИЈА – Немањина – Балканска - Михаила Богићевића - Карађорђева - Земунски пут - Стари Савски мост - Земунски пут - Владимира Поповића – БЛОК 20
|
СТАЈАЛИШТА:
|
ТРГ СЛАВИЈА /НЕМАЊИНА/, КНЕЗА МИЛОША, НЕМАЊИНА, ЕКОНОМСКИ ФАКУЛТЕТ, БЛОК 20
|
|
СМЕР Б
|
|
УЛИЦЕ:
|
БЛОК 20 – Владимира Поповића – Земунски пут - Стари Савски мост - Земунски пут - Карађорђева - Савски трг - Немањина – ТРГ СЛАВИЈА
|
СТАЈАЛИШТА:
|
БЛОК 20, ЕКОНОМСКИ ФАКУЛТЕТ, САВСКИ ТРГ, КНЕЗА МИЛОША, ТРГ СЛАВИЈА /НЕМАЊИНА/
|